top of page

všetko o kurzoch a celú ponuku nájdete na www.muaproacademy.com

pre koho je kurz vhodný?

Zaujíma vás čarovný svet farbičiek? myslíte si, že vizážistika je pre teba to pravé? máte cit pre krásu, detail, dostatok sebavedomia a výdrže?

Tak potom ste na správnom mieste

 

Ponúkam kurzy neakreditované. Po ich skončení dostanete osvedčenie o absolvovaní kurzu.

 

čo vlastne znamená vizážista, MUA, MUAH?

MAKE-UP ARTIST, MUA

pod týmto názvom si môžete predstaviť vizážistu,  ale v prvom rade umeleckého maskéra.Umelecké maskérstvo je niekoľko ročné štúdium na strednej škole,kde sa študenti učia maskérskemu povolaniu, takže nielen líčeniu pre divadlo a televíziu, účesom, ale taktiež tvorbe masiek, špeciálnych techník, tvorbe parochní, (a to samozrejme nieje všetko)...

 

MUAH

vyššie uvedené plus hairstyling, nemusi ísť o kaderníka ale "iba" o vlasového stylistu

 

VIZÁŽISTA

je človek, ktorý sa venuje líčeniu, prípadne aj účesom a poradenstvu.

V niektorých prípadoch i stylingu, nato sa však špecializujú prevažne stylisti.  

Myslite nato, že je lepšie ak sa každý jeden odborník venuje naozaj tomu, čomu sa rozumie najlepšie.

Ponúkam neakreditované kurzy.

Ak sa tomuto povolaniu chcete venovať, preštudujte si živnostenský zákon, aby ste vedeli čo presne sa vás týka a čo nie a ohľadom takýchto informácií nekontaktujte prosím mňa. Ďakujem za porozumenie

kde sa uplatniť?

Uplatnenie je rôznorodé, či už je to v salónoch, agentúrach, reklame, redakciách, parfumériách,... a hlavne vo vlastnom podnikaní.

Je to krásne povolanie, a to vravím zo srdca, avšak ťažké, aj keď sa vám to možno nezdá.

 

Snažím sa vás naučiť všetko čo som sa naučil sám praxou a usmerniť vás v začiatkoch, ak vám dá kurz to, že vás na začiatok  "nakopne" , tak splnil svoj účel.

 

prečo si vybrať môj kurz?

Som človek, ktorý sa najviac naučil praxou.

 

Stále som sa snažím vzdelávať a vyhľadávam nové možnosti spoluprác, pretože každá z nich ma posúva ďalej. A to mi pomáha pomáhať ďaľším.

 

Všetko nadobudnuté sa snažím vštiepiť kurzantom, aby sa vyhli mnohým zbyťočným začiatočníckym chybám a našli odvahu sa naplno vrhnúť do práce.

 

Mám za sebou veľa rokov praxe (od roku 2006), viac ako tri tisícky nalíčených ľudí, neviest, veľké množstvo fotení súkromných, do magazínov, módnych prehliadok, TV projektov, súťaže MISS, známe osobnosti, reklamné kampane, ...

Najdôležitejšou súčasťou práce sú vaše pracovné pomôcky a nástroje, preto sa teším, že spolupracujem so značkami, ktoré majú skvelé a kvalitné produkty, vďaka nim pôjde všetko ešte ľahšie. Pozri v spoluprácach.

 

Kurzy usporiadavam pre 1 až 3 osoby čím je zaručený čo najindividuálnejší prísťup a starostlivosť. ​Ak sú kurzy hromadné, je to pri nich uvedené.

 

Prezrite si referencie od mojich bývalých študentov.

 

Ak máte zájem o kurz vyplňte formulár v kotaktoch alebo zašlite email na info@makeup-byboris.sk

Teším sa na stretnutie s Vami.

BORIS BORDÁCS vizážista / MUAH

bottom of page